Aşk. Yeniden. Dekorasyon Önerileri Genel Hayalimdeki Ev Tasarım

Kanepe Seçiminde Bunlara Dikkat:

8 Şubat 2016

Oturma odası, evimizde ailece en çok vakit geçirdiğimiz, en çok sosyalleştiğimiz ve konforu ve estetik uyumu bir arada görmek istediğimiz ilk alandır. Oturma odam yeterince konforlu olsun ama estetik duruşundan da hiç ödün vermesin dediğinizi duyar gibiyiz. 🙂 Biz de bu sese kulak veriyoruz ve oturma odanızı dekore ederken en çok dikkat etmeniz geren konuyu mercek altına alıyoruz: Kanepe seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Kanepe seçerken öncelikle oturma odanıza hangi boyutta bir kanepenin uygun olacağına karar verin. Bu kararı verirken odanızın boyutu önemli olduğu kadar, seçeceğiniz kanepenin diğer mobilyalara, özellikle orta sehpaya oranını göz önüne bulundurmak size oldukça yardımcı olacaktır, unutmayın.
32_acyat--33659

Kanepenizin renk ve tarz açısından odanın diğer mobilyalarıyla uyumlu olması da estetik uyum açısından olmazsa olmazlarımızdan. 🙂
32_PINO_2

Tüm bunların yanında kullanacağınız kanepeyi seçerken seçtiğiniz malzemenin uzun yıllar kullanabileceğiniz tarz ve kalitede olmasına dikkat etmekte fayda var.

32_Pardus_3

Uzun yıllar konforunu koruyacak, zamanın ötesindeki estetik anlayışıyla modası geçmeyecek modeller için bir tık. 🙂

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply