Genel

Evinize Baharı Getirecek 5 Dekorasyon Önerisi

5 Mayıs 2016

Fazla Eşyalardan Kurtulun

Bahar demek yenilenmek demek! Bu yüzden kışın getirdiği yorgunluğu üstünüzden attıktan sonra ilk yapmanız gereken, güzel bir bahar temizliği ve sonrasında evdeki gereksiz eşyalardan bir an önce kurtulmak olmalı. Örneğin ufak tefek gerekli eşyalarınız her bir yana dağıldıysa ve görüntü kirliliği oluşturuyorsa, işe onlar için küçük kutular alarak ortadan kaldırabilirsiniz.

img_buy_cosme

 

Baharın Canlı Renklerini Evinize Taşıyın

Eğer uzun zamandır duvarlarınız aynı renkteyse veya duvar kâğıdınızdan artık sıkıldıysanız, bahar ayları her zaman istediğiniz renk değişikliğini yapmanız için mükemmel bir fırsat. Aynı zamanda uzun süredir koyu renk mobilya kullanıyorsanız, değiştirebilirsiniz. Renkli mobilyalar evinize bambaşka bir hava katacak. Bu yüzden odalarınızı canlandırmak ve renkli bir bahar dekorasyonu yaratmak için renkleri kullanmaktan çekinmeyin.

32_REVIZE 32_5750-2.jpg.jpg

Evinizde Baharın Tazeliğini Yaşayın

Bahar ayları doğayla iç içe olmak anlamına geldiği için, daha taze ve canlı bir görünüm yaratmak adına evinize doğayı çağrıştıran objeler yerleştirebilirsiniz. Bunu da örneğin belli alanlara koyduğunuz yapay veya canlı çiçeklerle, ahşaptan objelerle, doğa manzaralı tablolarla, hasır kutularla, çiçek desenli yastık veya nevresimlerle yapabilirsiniz.

livingroom-flowers

Halı Yerine Kilim Kullanın

Evi gösteren halı olsa da bahar aylarında evde fazla bir halı yoğunluğu olması, istenen ferah görüntüye engel olur. Bu yüzden bir süreliğine halıları kaldırıp, renkli ve ince kilimlerle evde güzel bir bahar dekorasyonu yaratabilirsiniz.

32_5840MelissaSlider1

Yaratıcılığınızı Kullanın

Eski dolap ve raflarınızı boyayarak yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sprey boya ya da malzemenin türüne göre ahşap boyasından yararlanabilirsiniz.

32_MollisNewsImg1

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply