Dekorasyon Önerileri Trendler

Trend Duvar Renkleri

7 Kasım 2016

Somon

Duvar boyaları renkleri arasında yer alan somon rengi son yıllarda farklılık arayışı içinde olanlar tarafından tercih edilen boyalar içinde yer alıyor.

Evlerinizde özellikle salon ve misafir odalarında bu rengi kullanarak farklılık oluşturabilirsiniz. Evlerinize gelen misafirlerde bu rengi çok seveceklerdir. Farklı renklerden hoşlanan ve canlı ev dekorasyonuna önem veren kişiler bu rengi çok sevecekler.

somon-rengi-duvar-boyasi somon-renk-duvar

Mint Yeşili

Ev dekorasyonunda son yıllarda trend olan pastel renkler, en çok duvar boyası şeklinde kullanılmaktadır. Pastelin modaya hakim olmasıyla birlikte ev dekorasyon modasında da açık yeşil tonları yer almıştır. Nane yeşili ev iç dekorasyonunda özellikle duvar rengi olarak kullanılmaktadır. Mint yeşilinin yarattığı etki ferah, aydınlık ve huzurlu olarak tanımlanabilir. Yeşilin bu tonunun kullanıldığı mekanlar aydınlık ve ferah ortamlar oluşturmaktadır. Nane yeşilini en iyi kullanacağı yerler banyo, mutfak ve yemek odası duvarları olarak belirlenebilir.

mint-yesili-duvar-boyasi

mint-yesili-duvar

Kromat Sarısı

Evinizde günışığı etkisi yaratacak Kromat sarısı, Thomas Jefferson’ın bir şehir evini 2010’da yeniden dekore edildiği zaman yemek odasına kromat sarısını da eklemsiyle dünyada bir trend haline geldi. Kromat sarısı, hem farklılık hem de enerjik bir görünüm isteyenler için ideal bir renk olarak öne çıkıyor.

kromat-sarisi

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply