Dekorasyon Önerileri Kendin Yap

Kendin Yap: Yılbaşı Süslerini Değerlendirme Vakti

4 Ocak 2017

Yılbaşı hazırlıkları için evinize birçok dekor almış ve yılbaşı gecesinden sonra bu süslerle ne yapacağınızı bilmiyorsanız yalnız değilsiniz. Yılbaşı süslerini kutuya kaldırıp bir sonraki seneyi beklemek yerine onları kış boyunca kullanacağınız dekor öğelerine çevirebilirsiniz. İşte yılbaşı süslerinden kendin yap dekor fikirleri…

Kozalak Kâseleri

Kozalakları değerlendirmek istiyor aynı zaman da çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız bu fikir sizin için oldukça uygun! Kozakları ister renklendirin isterseniz de olduğu gibi doğal haliyle bırakın. Kozalakları geniş bir kâse içerisine yerleştirerek sehpa ve yemek masasında dekor olarak kullanabiliriz.

Renkli Toplardan Şık Dekorlar

Yılbaşı ağacını süslemek için kullandığınız renkli topları değerlendirmenin tam zamanı. Yine yılbaşı gecesi için evinize aldığınız mumlarla bir araya getirerek evinize sıcak bir hava katabilirsiniz.

Kadehleri Değerlendirin

Yılbaşını evinizde geçirdiyseniz ve yemek daveti verdiyseniz bol bol şarap ve kokteyl kadehi almış olabilirsiniz. Bu kadehleri kullanmak için bir sonraki yemek davetini beklemek yerine, onları şık birer mumluğa dönüştürebilirsiniz.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply