Aşk. Yeniden. Trendler

İş Hayatında Yeni Trend: Home Office

18 Nisan 2017

Son yıllarda iş dünyasında ve çalışma şekillerinde büyük değişimler yaşanıyor. İş yaşamı dönüştükçe uzaktan ve evden çalışma şartlarına yer veren, esnek yan haklar tanıyan şirketlerin de sayısı artıyor. Yaptıkları araştırmalarla bu tür uygulamaların sonuçlarının verimlilik ve motivasyon açısından büyük fayda sağladığını, çalışan bağlılığını artırdığını tespit eden şirketler, gelecekte esnek çalışmanın tüm şirketlerin gündemine gireceğini gösteriyor. Belki de kısa bir süre sonra çalışan insanların büyük çoğunluğu ‘ Home Office ’ sistemine geçmiş olacak.

İnsanlar evden çalışmayı rahatlığı, kolaylığı, ulaşım ve trafik derdi olmadığı için seviyor. Ancak evden çalışmak rahat gibi gözükse de oldukça disiplin gerektiren bir çalışma tarzıdır. Evden çalışmayı mümkün ve verimli hale getirmek için özel bir çalışma alanı yaratılmalıdır. Kapısını kapatıp konsantre olmak için bir çalışma alanında dikkatiniz dağılmadan çalışabileceğiniz sessiz bir çalışma alanı, ergonomik bir sandalye & masa gibi fonksiyonel mobilyalar olmalıdır.

Evden çalışmak, eve iş getirmek herkese göre değildir denir. Ancak artık öyle değil. Kelebek’in Cosso Home Office Consept’i ile ofisinizin fonksiyonelliği evinizin konforuyla buluşacak!

Kelebek’ten Cosso Home Office Consept

Eve iş getirenler, işini evinden yürütenler, küçük metre kareli evlere özel yeni concept Cosso Home Office, sizin için tasarlandı. Yeni çalışma trendleriyle artık evden çalışmak, serbest işler yapmak, iş yaşantısı dışında hobilere zaman ayırmak modern şehirli insanın ihtiyacı… Cosso ile hem ev konforundasınız hem iş yeri kalitesinde…

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply