Dekorasyon Önerileri Genel

2017’nin Trendi; İkonik & Sade

2 Mayıs 2017

2017 yılında dekorasyon trendleri Audrey Hepburn, Marilyn Monroe gibi ikonların şık ama basic stillerinden ilham alıyor. Evlerde kullandığınız temel ihtiyaç öğeleri hem nostaljik hem de fonksiyonel olarak yeniden yorumlanıyor. Fonksiyonel olarak kullanılan bir ürün sade, vurucu ve etkili bir şekilde kullanılıyor. Örneğin evin girişinde kullanacağınız bir boy aynası oldukça sade, büyük ve teferruatsız şekilde olmalı.

Sade mobilyalar, duvara asılan modern bir tablo ve televizyon ünitesi üzerindeki ufak dekoratif objeler ile dekorasyon tamamlayabilirsiniz. Yine aynı şekilde desen öğelerini mobilyaların kendisinde değil kırlent, pike, yatak örtüsü, kilim gibi tamamlayıcı eşyalarda tercih edebilirsiniz.

Pastel renklerin yükselişini, mat gri, yeşil, lacivertlerle daha da ortaya çıkarabilir ve aynı zamanda metal parlaklarla da kullanarak çeşitlendirebilirsiniz. Fonksiyonel doğallık trendiyle çok iyi kombinlenebilen bir başka trend, her geçen yıl el emeği göz nuru tasarımlarla daha da kıymet kazanıyor.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply