Dekorasyon Önerileri Trendler

2017 Yaz Sezonunun Dekorasyon Trendleri

14 Temmuz 2017

Tuğla ve kiremit gibi malzemeler 2017’de popülerliğini sürdürüyor. Yaşam alanlarında duvarlarda tercih edilen tuğla ve kiremit, eve farklı ve hoş bir hava katıyor. Doğal ve mat görünümlü bu malzemeye banyolarda ve şömine duvarlarında sık sık kullanılıyor. Bu tonlar beyazın tahtına otururken, rustik dekorasyonda da ön plana çıkıyor. Tuğlaların bu kadar tercih edilmesinin bir nedeni de iç mekanlara sıcaklık ve karakter katması.

Duvar panosu olarak sık sık tercih edilen  mantar dokusu da 2017 yılında geri dönen trendlerden biri. Ofis ya da çalışma odalarımızın duvarına asıp üzerine notlarımızı iğnelediğimiz panolar farklı kullanım alanlarıyla yeniden karşımızda. Evlere sıcaklık ve farklı bir doku katan mantar, gürültü emici olarak da iyi bir malzeme. 2017 yılında sadece pano olarak değil sehpa ya da masada da tercih ediliyor.

2017 yılında yatak başları tamamen değişti diyebiliriz. Piyasalara hakim ahşap, demir, deri yatak başlıkları, yerini içi dolgulu kapitone dokulara bırakıyor. Odaya hoş ve zarif bir atmosfer veren kapitone başlıklar yatak odalarını süslüyor.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply