Genel Trendler

Sonbahar&Kış Evde Güzel: Dizi Tavsiyeleri

28 Eylül 2017

Uzun yaz günlerinden sonra sonbahar kapıyı çaldı ve havalar her geçen gün biraz daha soğumaya başladı. Her hafta sonu dışarı çıkmak, tatile gitmek, pikniğe çıkmak gibi etkinlikler de yavaş yavaş sona eriyor. Şimdi evde olmanın ve evin keyfini çıkarmanın tam zamanı! 🙂

Sonbahar ve kış aylarının en güzel yanı, evde vakit geçirmek ve tabi ki bol bol dizi ve film izlemek… İşte bu sezon yeni başlayacak olan yabancı dizilerden bazıları…

Alex Inc.

30’larının ortasında olan Alex evli, iki çocuk sahibi sorumluluk sahibi biri iken, işinden istifa edip her şeye baştan başlamaya karar verir. Büyük bir risk alarak yeni bir iş kurar.

The Crossing

Bu sezonun merakla beklenen bilim kurgu dizilerinden The Crossing tanıtım fragmanını yayınladı. Dizi, bir zamanda yolculuk hikayesini anlatıyor. Gelecekteki bazı savaş mültecileri barınacak yer bulmak için günümüz Amerika’sına geliyorlar.

 

The Good Doctor

Shaun Murphy, otizm ve savant sendromu olan genç bir cerrahttır. Prestijli bir hastanenin cerrahi birimine katılmak için, sessiz, sakin bir ülkeye taşınır. Dünyada yalnız olan ve çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta zorlanan Shaun, iş arkadaşlarının kendisinden şüphelenmemeleri için onlara değişik tıbbı hediyeler verir.
Shaun Murphy’nin hastanedeki hayatını konu alan dizinin oyuncu kadrosunda Freddie Highmore, Richard Schiff, Hill Harper, Nicholas Gonzales, Chuku Modu ve Irene Keng yer alıyor.

Ghoested

Alaycı aynı zamanda da kuşkucu olan Leroy Wright, eski kayıp şahış dedektifidir. Uzaylıların saçma olduğunu düşünen Leroy, onlara inanan insanları da raporlu deli olarak görür. Max Jennifer ise, paranormal olaylara inanan biridir ve eşinin gerçekten uzaylılar tarafından karçırıldığını düşünür. Bu birbirinin tersi olan iki insan, gizli devlet teşkilatı tarafından işe alınır. Birlikte çalışmaya başlayan ikili, insanlığı tehdit eden büyük bir sırrı ortaya çıkarırlar.

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply